ثبت آگهی مفقودی کارت دانشجویی

ثبت آگهی مفقودی کارت دانشجویی

کارت دانشجویی در واقع هویت قانونی شما به عنوان دانشجوی یک دانشگاه است. بر اساس این مدرک شناسایی است که به شما بُن خرید کتاب، کارت مترو دانشجویی یا تخفیف‌های ویژۀ دیگر را می‌دهند. از آنجایی که دانشجوها معمولاً به صورت روزانه و برای ورود به دانشگاه به کارت دانشجویی خود نیاز دارند، در صورت گم شدن کارت دانشجویی، باید فوراً برای گرفتن کارت دانشجویی المثنی اقدام کنند.

آخرین مطالب

چاپ آگهی تحدید حدود در روزنامه کثیرالانتشار

چاپ آگهی انحلال شرکت

متن (نمونه) آگهی دعوت به مجمع در روزنامه

گم شدن گذرنامه

اعلام مفقودی وصیتنامه

مفقودی فاکتور بلوک سیلندر

گم شدن سند ازدواج و نحوه درخواست المثنی

ثبت آگهی مفقودی کارت دانشجویی

ثبت آگهی تاسیس شركت

کم هزینه ترین روزنامه برای ثبت آگهی دعوت از بستانکاران

 

اولین اقدام بعداز گم شدن کارت دانشجویی

 کارت دانشجویی مفقودی در صورت پیدا شدن توسط شهروندان، به اداره‌های پست در سراسر کشور فرستاده می‌شوند. افراد مدارک را در صندوق‌های پست می‌اندازند و ادارۀ پست آنها را در سامانۀ مدارک یافت‌شدۀ کشور قرار می‌دهد. بنابراین پیش از اعلام مفقودی کارت دانشجویی خود یا چاپ آگهی مفقودی کارت دانشجویی‌تان این مسیر را طی کنید. پس اگر کارت دانشجویی خود را گم کرده‌اید، ابتدا باید به وب‌سایت «پُست‌یافته» بروید. برای پی‌گیری کارت دانشجویی گم شده خود فقط کافی است نام و نام خانوادگی و دیگر مشخصات خود را در این سامانه وارد کنید. به این صورت شما می‌توانید ببینید که آیا کسی مدرک شما را پیدا کرده است یا خیر. مدارک شما تا شش ماه در ادارۀ پست باقی می‌مانند و پس از این مدت دور ریخته می‌شوند. بنابراین اگر کارت دانشجویی مفقودی شما در سایت ثبت شده بود، سریعاً برای گرفتن آن به نزدیک‌ترین ادارۀ پست محل سکونت خود بروید.

 

 

نمونه آگهی مفقودی کارت دانشجویی

کارت دانشجویی اینجانب … به شماره دانشجویی … در رشته … مقطع تحصیلی … دانشگاه … مفقود گردیده و فاقد اعتبار می‌باشد. از یابنده تقاضا می‌شود مدارک را به آدرس … دانشگاه … ارسال نماید

 

نحوه گرفتن کارت دانشجویی المثنی

پس از درج آگهی مفقودی در روزنامه‌های مورد تایید دانشگاه خود، شما باید به امور دانشجویی، حراست دانشگاه و آموزش دانشکده خود مراجعه کنید. پس از پر کردن فرم‌ها و ارائۀ مدارک، لازم است که به سایت دانشگاه محل تحصیل خود بروید و عکس خود و تصویر مدارک خواسته شده را بارگذاری کنید. باید دقت کنید که کلیۀ اطلاعات درخواست شده را به صورت صحیح و دقیق وارد سایت نمایید. بعضی از شعبه‌های دانشگاه‌های آزاد، سراسری، پیام‌نور و علمی‌کاربردی روی وب‌سایت رسمی خود امکان پرداخت آنلاین هزینه صدور کارت دانشجویی المثنی را فراهم کرده‌اند. بعد از طی مراحل قانونی با کارشناس دانشکده خود جهت دریافت کارت دانشجویی المثنی در تماس باشید. تحویل کارت دانشجویی المثنی در دانشگا‌های مختلف بین سه روز تا سه ماه طول خواهد کشید. دانشگاه ممکن است برای این سه ماه به شما گواهی موقتی بدهد که صرفاً برای ورود به دانشگاه معتبر است. معمولاً کارت دانشجویی المثنی فقط یک بار صادر می‌شود و اگر آن را گم کنید، دریافت دوباره آن زمان بسیار بیشتری خواهد برد. همچنین هزینه صدور دوباره آن نیز بیشتر می‌شود. البته هزینه آگهی مفقودی کارت دانشجویی المثنی ثابت است.

 

هزینه دریافت کارت دانشجویی المثنی

اگر قوانین دانشگاه محل تحصیل‌تان، شما را ملزم می‌کند که برای دریافت مجدد کارت دانشجویی، آگهی مفقودی کارت دانشجویی در روزنامه‌های معتبر چاپ بکنید، اولین مبلغ پرداختی شما، هزینه چاپ آگهی مفقودی است. روزنامه اتحاد ملت به عنوان کم هزینه ترین روزنامه کثیرالانتشار نسبت به انتشار آگهی های مفقودی کارت دانشجویی  در سراسرکشور آماده خدمات دهی به دانشجوهای عزیزمان است مبلغ دیگری را نیز باید به حساب امور دانشجویی دانشگاه برای صدور مجدد کارت دانشجویی گم شده واریز کنید. این هزینه هم در دانشگاه‌های گوناگون با هم متفاوت است.

روزنامه کثیرالانتشار اتحاد ملت با گستره سراسری این امکان را برای همه هموطنان عزیزمان فراهم آورده است که با یک تماس تلفنی یا به صورت آنلاین در سایت  آگهی روزنامه با متن پیشنهادی خودتان و کم ترین هزینه اگهی مفقودی خود را در روزنامه اتحاد ملت  منتشر نمایید. شماره ۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳ آماده پاسخگویی  و راهنمایی شما عزیزان هستند.ضمنا در ساعات غیر اداره به صورت ۲۴ ساعته از طریق واتساپ  و  سامانه ثبت آگهی در روزنامه کثیرالانتشارمی توانید با همکاران ما نیز در ارتباط باشید.

 

پذیرش چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار اتحاد ملت

سامانه ثبت آگهی در روزنامه کثیرالانتشار

۰۲۱۸۸۹۸۲۱۳۷

۰۲۱۸۶۰۵۴۱۱۸

۰۲۱۸۶۰۵۲۳۹۰

۰۲۱۸۸۳۹۰۳۸۶

۰۲۱۸۶۰۵۲۷۷۵                                            

۰۲۱۸۶۰۵۴۸۱۰                                                      

۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳

 

 

آدرس ارتباطی ما

 

 

آدرس ارتباطی  ما

 • دفتر مرکزی : يوسف آباد، خیابان اسدآبادی، بين خيابان ١٩ و ٢١ پلاك ٢٠٧. واحد ٥.
 •  
 • تلفن ثابت :
 • 02188982137
 • 02186054118
 • 02188390136
 • 02188902447
 • 02186052633
 • موبایل :09330164433  شبانه روزی از طریق پیامک
 •  

           09364702205 (پاسخگویی از ساعت 10تا 16)

 •  
 • ایمیل :etehademelat.ir@gmail.com

 

 •  

مجوز ها