ثبت آگهی تاسیس شركت

ثبت آگهی تاسیس شركت

به موجب قانونی که در سال 1289 شمسی به تصویب رسید دولت موظف گردید در پایتخت روزنامه‎ای حاوی دستخط‎ های سلطنتی و احکام وزارتخانه و عزل و نصب مامورین و قوانین موضوعه منتشر سازد و این روزنامه با نام مجله رسمی وزارت دادگستری منتشر می‎گردید که بعدها به نام روزنامه رسمی کشور تغییر نام داد و زیر نظر قوه قضائیه قرار گرفت.

آخرین مطالب

چاپ آگهی تحدید حدود در روزنامه کثیرالانتشار

چاپ آگهی انحلال شرکت

متن (نمونه) آگهی دعوت به مجمع در روزنامه

گم شدن گذرنامه

اعلام مفقودی وصیتنامه

مفقودی فاکتور بلوک سیلندر

گم شدن سند ازدواج و نحوه درخواست المثنی

ثبت آگهی مفقودی کارت دانشجویی

ثبت آگهی تاسیس شركت

کم هزینه ترین روزنامه برای ثبت آگهی دعوت از بستانکاران

 

 

همچنین برای آن که سازمان و یا شرکتی به ثبت برسد، لازم است مراحلی به صورت کاملا قانونی طی شود. بنابراین اگر شما هم قصد دارید شرکت و یا سازمانی را ثبت کنید، لازم است از تمام مراحل ثبت شرکت آن، اطلاع کامل داشته باشید. زمانی که وارد این پروسه می‌شوید، با موارد بسیار زیادی همچون آگهی تاسیس شرکت، درج کردن آگهی در روزنامه‌های رسمی و کثیرالانتشار رو به رو می‌شوید.

 

بر طبق قوانین کشور ما پس از ثبت شرکت لازم است خلاصه مفاد ثبت شرکت شامل موضوع شرکت ، آدرس و اعضای آن و سرمایه اولیه شرکت جهت اطلاع عموم آگهی شود که این آگهی در روزنامه رسمی قوه قضائیه کشور به عنوان تنها مرجع قانونی اطلاع رسانی حقوقی به ثبت رسیده و در هر زمان توسط عموم مردم قابل استعلام است .

جهت صدور آگهی تاسیس شرکت پیش آگهی آن پس از طی شدن کلیه مراحل ثبت شرکت توسط اداره ثبت شرکتها صادر میشود و سپس پیش آگهی در روزنامه رسمی به صورت آگهی چاپ می شود.

جهت صدور و چاپ آگهی تاسیس شرکت مدارک ثبتی شرکت ( اظهار نامه / تقاضانامه- شرکتنامه – اساسنامه و صورتجلسه) باید حتما با امضا شرکا به تایید اداره ثبت شرکتها رسیده باشد و ممهور به مهر این اداره باشد تا در روزنامه رسمی آگهی شود ، آگهی روزنامه رسمی سند قطعی و دولتی محسوب میشود.

 

استعلام آگهی تغییرات پس از تاسیس شرکت

زمانی که تغییرات در شرکت ایجاد می کنید باید آگهی تغییرات داشته باشید و این آگهی تغییرات در اداره ثبت شرکت ها قسمت آگهی به چاپ می رسد هنگام ثبت تغییرات یک زمان مشخصی وجود دارد تا تغییرات به ثبت برسد و شما می توانید با استعلام آگهی تغییرات خود در سایت اداره ثبت شرکتها تغییرات شرکت خود را چک نمیاد همچنین اگر میخواهید با هر شرکتی یا ارگانی قرار داد ببندید باید به سایت روزنامه رسمی مراجعه و آگهی تاسیس و تغییرات را استعلام بگیرید.

 

آبرای آگهی ثبت شرکت ها  در روزنامه رسمی می توانید به سامانه اینترنتی https://irsherkat.ssaa.ir/ مراجعه کنید. با بارگزاری مدارک لازم برای ثبت شرکت می توانید اقدام به فعالیت تجاری قانونمند کنید.

 

برای تاسیس شرکت باید آگهی تاسیس چاپ کرد این آگهی تاسیس در واقع تمامی موارد ذکر شده در اساسنامه را درج می نماید پس از آگهی تاسیس بایستی همان آگهی را در روزنامه کثیرالانتشار به چاپ برسانید.

 

محاسبه نرخ چاپ آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار

با توجه به تعداد کارکتر های متن اگهی  هزینه آن مشخص می شود این کارکتر ها بستگی به ( موضوع فعالیت ، تعداد شرکا ، مشخص شدن سمت ها ، سرمایه اولیه  ) دارد.

مثلاً اگر تعداد شرکا زیاد باشد و یا موضوع فعالیت شرکت بیش از حد باشد قطعا هزینه آگهی تاسیس شرکت نیز بالا می رود.

 

نکته:  لازم به ذکر است که در مواردی علاوه بر آگهی روزنامه رسمی درج آگهی تاسیس شرکت در روزنامه های کثیرالانتشار نیز لازم است.

 

 

آدرس ارتباطی ما

 

 

آدرس ارتباطی  ما

 • دفتر مرکزی : يوسف آباد، خیابان اسدآبادی، بين خيابان ١٩ و ٢١ پلاك ٢٠٧. واحد ٥.
 •  
 • تلفن ثابت :
 • 02188982137
 • 02186054118
 • 02188390136
 • 02188902447
 • 02186052633
 • موبایل :09330164433  شبانه روزی از طریق پیامک
 •  

           09364702205 (پاسخگویی از ساعت 10تا 16)

 •  
 • ایمیل :etehademelat.ir@gmail.com

 

 •  

مجوز ها